MAN TGL 12.250 4×2 BLS

Çmimi:
€52,000
Të dhënat teknike:
 • Numri i shasisë:
 • WMA
 • Fuqia motorike:
 • 184 kW (250 PS)
 • Pesha totale e lejuar (GVW):
 • 11.990 kg
 • Viti i prodhimit:
 • 2016
 • Kilometer:
 • 79000 km
 • Madhësia e motorit:
 • 6871 cc
 • Lloji i motorit:
 • 250 PS
 • Kamio:
 • Automatik
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i trupit:
 • Kamion Box/Tendë
 • Dyert:
 • 2
 • Ngjyra e jashtme:
 • E Bardhë
 • Pronarët:
 • 1
 • Gjendja:
 • i përdorur

Informacion shtesë

Automjeti eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike, Box-i eshte i pajisur me pedane 1.500 kg peshe mbajtese.

P.S Ne cmim jane te perfshira Transport dhe Tvsh.

 • Boshtet 2
 • 4x2
 • Sistem Navigimi
 • Tuner/Radio
 • Sensor shiu
 • Sistemi hidraulik i drejtimit
 • Kompjuter On-board
 • Timon shumëfunksional
 • Dritare elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Pilot shpejtësie
 • Mbyllje qëndrore
 • Kontrollor fuqie
 • Filter partikular
 • Sensor Drite
 • Immobilizer
 • Llampa mjegulle
 • ESP
 • Përshtatës ndriçimi
 • EBS
 • ABS
 • Norma e ndotjes euro 6

Contact Dealer : Ferdinand Basha

Faqja e tregtarit
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 16 Vore-Tirane, Shqiperi
Numër telefoni: +355 4 450 4239
Numër celulari: +355 67 206 1040
Email: ferdinand.basha@man.al

Dërgo mesazh privat për tregtarin

CAPTCHA image