MAN TGM 18.290 4×2 BLS Euro 6

Çmimi:
€88,000
Të dhënat teknike:
 • Numri i shasisë:
 • WMA
 • Fuqia motorike:
 • 290 PS
 • Pesha totale e lejuar (GVW):
 • 18000kg
 • Viti i prodhimit:
 • 2009
 • Kilometer:
 • 45000 km
 • Lloji i motorit:
 • 213 kW (290 PS)
 • Kamio:
 • Automatik
 • Karburanti:
 • Naftë
 • Lloji i trupit:
 • Kamion Box/Tendë
 • Dyert:
 • 2
 • Ngjyra e jashtme:
 • E kuqe
 • Pronarët:
 • 1
 • Gjendja:
 • i përdorur

Informacion shtesë

Automjeti ka vetem 45.000 Km ne gjendje si i ri, pesha mbajtese 10.000 kg, Masat e Boksit: Gjatesia-7.550 mm, Gjeresia-2.450 mm, Lartesia-2.400, Volumi 45 m3, me Pedanade-peshe mbajtese-1.500 kg.

P.S Ne cimi jane te perfshira transport dhe Tvsh.

 • Boshtet 2
 • 4x2
 • Sistem Navigimi
 • Tuner/Radio
 • Sensor shiu
 • Sistemi hidraulik i drejtimit
 • Kompjuter On-board
 • Sistem Navigimi
 • Dritare elektrike
 • Pasqyra anësore elektrike
 • Rregullator elektrik i sediljes
 • Pilot shpejtësie
 • Mbyllje qëndrore
 • CD player
 • Bluetooth
 • Hapësira ruajtëse në kabinë
 • Filter partikular
 • Sensor Drite
 • Immobilizer
 • Llampa mjegulle
 • ESP
 • Dritat e drejtimit të ditës
 • Përshtatës ndriçimi
 • EBS
 • ABS
 • Norma e ndotjes euro 6

Contact Dealer : Ferdinand Basha

Faqja e tregtarit
Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km 16 Vore-Tirane, Shqiperi
Numër telefoni: +355 4 450 4239
Numër celulari: +355 67 206 1040
Email: ferdinand.basha@man.al

Dërgo mesazh privat për tregtarin

CAPTCHA image